Nokia 6111 - opis telefonu

w sprzedaży: III kwartał 2005
Nokia 6111

Nowa Nokia 6111 to aparat o niewielkich rozmiarach oraz stylowym wzornictwie. Posiada aparat fotograficzny, funkcje Push-to-talk, wiadomości Nokia Xpress, dzwonki MP3/AAC, strumieniową transmisje danych... więcej>>

Nokia 6060 - opis telefonu

w sprzedaży: IV kwartał 2005
Nokia 6060

Nokia 6060 to nowoczesny i wygodny telefon "z klapką". Brak w nim tak "oczywistego" gadżetu jak aparat fotograficzny, za to posiada funkcje odbioru i nadawania wiadmości MMS. więcej>>

Witamy w całkiem nowym mms Blog!

6 czerwca 2005  |  kris3d

Wkrótce oddamy w wasze i waszych komórek władanie, blog mms, na ktory będziecie mogli dowoli wysłać mms-y z waszych telefonów. MMSY odrazu pojawią się na stronach bloga!

Do waszej dyspozycji będzie również baza telefonów wszystkich marek oraz program dzięki któremu zgromadzone punkty będzie można wymieniać na nagrody.

Już teraz zapraszmy Cię do częstego odwiedzania serwisu, nie przegap dnia rozpoczęcie, bo każdy dzień to punkty i nagrody!

Nasi przyjaciele.

5 czerwca 2005  |  kris3d

Zaawansowany system CMS oraz 'engine' obsługujacy mms blog, został napisany dla nas na specjalne zamówienie przez firmę yellowteam.pl zajmującą się profesjonalnymi rozwiązaniami internetowymi. Dziekujemy!

MMS (Multimedia Messaging Service)

System przesyłania komunikatów nowej generacji za pomocą protokołów GPRS i WAP.

Umożliwia przekazywanie wiadomości zawierające treści multimedialne: tekst, grafikę, dźwięk i obraz wideo. Uważany za naturalnego następcę popularnej usługi SMS. Choć dostępne są już aparaty telefoniczne umożliwiające przesyłanie MMS-ów, pełen rozwój systemu MMS nastąpi wraz z upowszechnieniem standardów GPRS oraz UMTS.

źródło: Netopedia

BLOG (webblog)

Skrót od weblog (dziennik internetowy). Rodzaj publicznego pamiętnika prowadzonego na stronach WWW, mającego postać pisanych na bieżąco notatek opatrzonych datą.

źródło: Netopedia

Nokia - kolorowe logo średnie

więcej znajdziesz na: logodzwonki.pl i sms.ranek.pl.

Nokia - dzwonki polifoniczne

więcej znajdziesz na: logodzwonki.pl i sms.ranek.pl.