Strona w trakcie budowy

Wydział Obsługi Mieszkańców: 022 642 6001


Aktualności


strona główna :

Muzeum Pałac w Wilanowie

poniedziałek, 14 stycznia 2007 r.

Głównymi ośrodkami życia kulturalnego Wilanowa są Pałac w Wilanowie i Muzeum Plakatu w Wilanowie. To właśnie jeden z najpiękniejszych zabytków europejskiego baroku - zespół pałacowo-parkowy w Wilanowie, jest nie tylko bezcennym świadectwem dawnej świetności Rzeczypospolitej, ale również więcej..


Golf

poniedziałek, 14 stycznia 2007 r.

Obiekt do gry w golfa znajdujący się w Wilanowie to tzw. "driving range", czyli strzelnica golfowa na 30 stanowisk. W skład obiektu wchodzą: mini golf (9 dołków), miejsce do krótkiej gry, putting green, bunkier, miejsce do chipowania (green, na którym gracze mogą zagrywać więcej..


Ścieżki rowerowe

piątek, 12 stycznia 2007 r.

Trasa rozpoczyna się w Puszczy Kampinowskiej a następnie przez ul. Prozy, biegnie wzdłuż Wisłostrady koło Lasku Bielańskiego i Kępy Potockiej. Za Klubem Sportowym "Spójna" (Wybrzeże Gdyńskie 2) ścieżka schodzi nad samą Wisłę. Z Wisłą ścieżka żegna się na wysokości ul. Ludnej. więcej..


Nowa inwestycja budowlana

piątek, 12 stycznia 2007 r.

Docieramy do większości pracowni architektonicznych i projektowych, inwestorów, korzystamy z kontaktów z wykonawcami i developerami. Wyszukując informacje o inwestycjach dbamy przede wszystkim o ich jakość, atrakcyjność i aktualność. Oprócz informacji o inwestycjach publikujemy również przetargi budowlane. więcej..